ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Τετάρτη, 28 Δεκεμβρίου 2016

Οι διαιτητές σε Σούπερ Λίγκα και Football League

Αναλυτικά:

Τρίτη (3/1)

17:15 Ηρακλής – Ξάνθη

Διαιτητής: Κύζας (Δράμας)

Βοηθοί: Καραβασίλης (Καβάλας), Λάζαρης (Καβάλας)

4ος: Σέζος (Κιλκίς)

19:30 Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής), Χαρίσης (Γρεβενών)

4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Τετάρτη (4/1)

15:00 Κέρκυρα – Ατρόμητος

Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Πασχάλης (Ηπείρου), Νατσιούλας (Λάρισας)

4ος: Θάνος (Γρεβενών)

17:15 ΑΕΛ – Βέροια

Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)

Βοηθοί: Κωτούλας (Σερρών), Διπλάρης (Καρδίτσας)

4ος: Τίκας (Καρδίτσας)

17:15 ΑΕΚ – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

19:30 Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Μπετσόγλου (Κορινθίας)

4ος: Αντωνίου (Αθηνών)

Πέμπτη (5/1)

15:00 Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Αναστόπουλος (Αρκαδίας), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

4ος: Φωτιάς (Πέλλας)

19:30 Πλατανιάς – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Νικολαΐδης (Μακεδονίας)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά).

Ο Πουλημάς (Κέρκυρας) ορίστηκε για να διευθύνει την αναμέτρηση μεταξύ του Παναιγιαλείου και της Λαμίας στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της Football League.

Επιπλέον, ο Φουκάκης θα σφυρίξει στο ματς Καλλιθέα-Άρης και ο Αντιπαριώτης στο Κισσαμικός-Απόλλων Σμύρνης.

Αναλυτικά:

Τετάρτη (4/1)

14:00 Αιγινιακός - Καλλονή

Διαιτητής: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας)

Βοηθοί: Παπαλίτσας (Καρδίτσας), Στεφανής (Καρδίτσας)

4ος: Κατής (Φλώρινας)

15:00 Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Αντιπαριώτης (Ανατ. Αττικής)

Βοηθοί: Μητάρης (Ανατ. Αττικής), Τρουλινός (Ηρακλείου)

4ος: Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)

15:00 Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Έμπλιουκ (Ξάνθης)

4ος: Κιγιτζή (Θράκης)

15:00 Αγροτικός Αστέρας - ΟΦΗ

Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Καρακώστας (Λάρισας)

4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανελευσινιακός

Διαιτητής: Αθανασίου (Άρτας)

Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Βρούζος (Πιερίας)

4ος: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

15:00 Παναιγιάλειος - Λαμία

Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοκαρνανίας), Χουλιάρας (Αιτωλοκαρνανίας)

4ος: Κακριδής (Κορινθίας)

15:00 Σπάρτη - Τρίκαλα

Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

Βοηθοί: Σερεμέτης (Μεσσηνίας), Νίκα (Αρκαδίας)

4ος: Γκοβέσης (Αρκαδίας)

15:00 Πανθρακικός - Χανιά

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Καραΐσκος (Έβρου), Ζήρδας (Δράμας)

4ος: Τρακαλιάνης (Σερρών)

17:00 Καλλιθέα – Άρης

Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Κουντουρέλλης (Αθηνών), Φαρμάκης (Δυτ. Αττικής)

4ος: Μανούρας (Τρικάλων).

Δημοσίευση σχολίου

 
Copyright © 2013 Scorernews.gr
Powered by SumTronics