ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Παρασκευή, 26 Αυγούστου 2016

Το πρόγραμμα των τεσσάρων ομίλων της Γ' Εθνικής

Το πρόγραμμα των τεσσάρων ομίλων της Γ' Εθνικής

1ος  όμιλος

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

1η αγωνιστική 16η
ΑΟ Καρδίας-Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα-ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Ποντίων-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών
Νάουσα-Εορδαϊκός
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

2η αγωνιστική 17η
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καρδίας
Ορφέας Ξάνθης-Μακεδονικός Φούφα
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα
Απόλλων Καλαμαριάς-Νάουσα
Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Δράμας
Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: ΑΕ Ποντίων

3η αγωνιστική 18η
ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Ποντίων-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών
Εορδαϊκός-Καμπανιακός
Ρεπό: Νάουσα

4η αγωνιστική 19η
ΑΕ Ποντίων-ΑΟ Καρδίας
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Καβάλα
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Παραλιμνίου
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός
Δόξα Προσκυνητών-Εορδαϊκός
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

5η αγωνιστική 20η
ΑΟ Καρδίας-ΑΟ Καβάλα
Νάουσα-ΑΕ Ποντίων
Δόξα Δράμας-Μακεδονικός Φούφα
Νέστος Χρυσούπολης-Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Προσκυνητών
Ρεπό: Καμπανιακός

6η αγωνιστική 21η
Νάουσα-ΑΟ Καρδίας
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας
ΑΕ Ποντίων-Νέστος Χρυσούπολης
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Παραλιμνίου
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός
Ορφέας Ξάνθης-Εορδαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών

7η αγωνιστική 22η
ΑΟ Καρδίας-Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης-Νάουσα
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα
Καμπανιακός-ΑΕ Ποντίων
Εορδαϊκός-Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Προσκυνητών-Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

8η αγωνιστική 23η
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καρδίας
Δόξα Δράμας-Απόλλων Παραλιμνίου
Νάουσα-Καμπανιακός
ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Προσκυνητών
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Καλαμαριάς
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

9η αγωνιστική 24η
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης
Εορδαϊκός-Δόξα Δράμας
Δόξα Προσκυνητών-Νάουσα
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Ποντίων
Ορφέας Ξάνθης-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

10η αγωνιστική 25η
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας
Απόλλων Παραλιμνίου-Εορδαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς
Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Ποντίων-Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: ΑΟ Καβάλα

11η αγωνιστική 26η
ΑΟ Καρδίας-Εορδαϊκός
Δόξα Προσκυνητών-Καμπανιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καβάλα
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων
Ρεπό: Δόξα Δράμας

12η αγωνιστική 27η
Δόξα Προσκυνητών-ΑΟ Καρδίας
Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας-Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα-Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Ποντίων
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

13η αγωνιστική 28η
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Προσκυνητών
Ορφέας Ξάνθης-Καμπανιακός
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Μακεδονικός Φούφα-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Δράμας
ΑΟ Καβάλα-Νάουσα
Ρεπό: Εορδαϊκός

14η αγωνιστική 29η
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας
Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας
Καμπανιακός-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Ποντίων
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα
Δόξα Δράμας-Νάουσα
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

15η αγωνιστική 30η
Ορφέας Ξάνθης-ΑΠΕ Λαγκαδά
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Προσκυνητών
ΑΕ Ποντίων-Εορδαϊκός
ΑΟ Καβάλα-Καμπανιακός
Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου
2ο όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Απόλλων Λάρισας-Πύδνα Κίτρους
Εθνικός Φιλιππιάδας-Νίκη Βόλου
Αμβρακία Κωστακιών-Τηλυκράτης Λευκάδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Διαγόρας Σεβαστής
Πιερικός-ΑΕ Ιστιαίας
Ρήγας Φεραίος-ΑΕ Καραϊσκάκης
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Πετρίτη
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Θεσπρωτός

2η αγωνιστική 17η
Εθνικός Φιλιππιάδας-Απόλλων Λάρισας
Πύδνα Κίτρους-Αμβρακία Κωστακιών
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Τηλυκράτης Λευκάδας-Πιερικός
Διαγόρας Σεβαστής-Ρήγας Φεραίος
ΑΕ Ιστιαίας-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός
Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

3η αγωνιστική 18η
Απόλλων Λάρισας-Αμβρακία Κωστακιών
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Πιερικός-Πύδνα Κίτρους
Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός-Διαγόρας Σεβαστής
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αστέρας Πετρίτη

4η αγωνιστική 19η
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Λάρισας
Αμβρακία Κωστακιών-Πιερικός
Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος
Πύδνα Κίτρους-Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Διαγόρας Σεβαστής-Αστέρας Πετρίτη
ΑΕ Ιστιαίας-ΑΕ Καραϊσκάκης

5η αγωνιστική 20η
Απόλλων Λάρισας-Πιερικός
Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πύδνα Κίτρους
Αστέρας Πετρίτη-Νίκη Βόλου
ΑΕ Καραϊσκάκης-Τηλυκράτης Λευκάδας
Διαγόρας Σεβαστής-ΑΕ Ιστιαίας

6η αγωνιστική 21η
Ρήγας Φεραίος-Απόλλων Λάρισας
Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός
Αμβρακία Κωστακιών-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Πετρίτη
Πύδνα Κίτρους-ΑΕ Καραϊσκάκης
Νίκη Βόλου-ΑΕ Ιστιαίας
Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Σεβαστής

7η αγωνιστική 22η
Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πιερικός
Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών
ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους
Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας

8η αγωνιστική 23η
Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Πετρίτη
Πιερικός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ιστιαίας
Αμβρακία Κωστακιών-Διαγόρας Σεβαστής
Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας
Πύδνα Κίτρους-Νίκη Βόλου

9η αγωνιστική 24η
Απόλλων Λάρισας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Αστέρας Πετρίτη-Θεσπρωτός
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας-Ρήγας Φεραίος
Διαγόρας Σεβαστής-Πιερικός
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νίκη Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών
Πύδνα Κίτρους-Εθνικός Φιλιππιάδας

10η αγωνιστική 25η
Αστέρας Πετρίτη-Απόλλων Λάρισας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-ΑΕ Καραϊσκάκης
Θεσπρωτός-ΑΕ Ιστιαίας
Ολυμπιακός Βόλου-Διαγόρας Σεβαστής
Ρήγας Φεραίος-Τηλυκράτης Λευκάδας
Πιερικός-Νίκη Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύδνα Κίτρους
Αμβρακία Κωστακιών-Εθνικός Φιλιππιάδας

11η αγωνιστική 26η
Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης
ΑΕ Ιστιαίας-Αστέρας Πετρίτη
Διαγόρας Σεβαστής-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πιερικός
Αμβρακία Κωστακιών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

12η αγωνιστική 27η
ΑΕ Ιστιαίας-Απόλλων Λάρισας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Διαγόρας Σεβαστής
Αστέρας Πετρίτη-Τηλυκράτης Λευκάδας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός-Πύδνα Κίτρους
Ολυμπιακός Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος-Αμβρακία Κωστακιών
Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

13η αγωνιστική 28η
Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας Σεβαστής
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Ιστιαίας
Νίκη Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης
Πύδνα Κίτρους-Αστέρας Πετρίτη
Εθνικός Φιλιππιάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Αμβρακία Κωστακιών-Θεσπρωτός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός-Ρήγας Φεραίος

14η αγωνιστική 29η
Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας Σεβαστής-Νίκη Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας-Πύδνα Κίτρους
ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας
Αστέρας Πετρίτη-Αμβρακία Κωστακιών
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Θεσπρωτός-Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου-Ρήγας Φεραίος

15η αγωνιστική 30η
Απόλλων Λάρισας-Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους-Τηλυκράτης Λευκάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας-Διαγόρας Σεβαστής
Αμβρακία Κωστακιών-ΑΕ Ιστιαίας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Καραϊσκάκης
Πιερικός-Αστέρας Πετρίτη
Ρήγας Φεραίος-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Ολυμπιακός Βόλου-Θεσπρωτός

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου
3ο όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Αχαϊκή
Φωστήρας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός
Παναχαϊκή-Παναργειακός
ΑΟ Λουτράκι-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θήβα

2η αγωνιστική 17η
Θήβα-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Ζευγολατιού-Δόξα Μεγαλόπολης
Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-Παναχαϊκή
Παναρκαδικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι
Ρεπό: Φωστήρας

3η αγωνιστική 18η
Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης
Φωστήρας-Θήβα
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Λουτράκι-Αιολικός
Παναρκαδικός-Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίδας

4η αγωνιστική 19η
Φωστήρας-Τσικλητήρας Πύλου
Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟ Βάρδας
Θήβα-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναχαϊκή
Αχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναργειακός
Αιολικός-Παναρκαδικός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

5η αγωνιστική 20η
Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Χαλκίδας-Φωστήρας
Παναχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕ Ερμιονίδας-Θήβα
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας-Αιολικός
Ρεπό: Παναργειακός

6η αγωνιστική 21η
ΑΟ Χαλκίδας-Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας-Παναχαϊκή
Φωστήρας-ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Λουτράκι
Θήβα-Παναργειακός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναρκαδικός
Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Αιολικός

7η αγωνιστική 22η
Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός-Φωστήρας
Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης
Αιολικός-Θήβα
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Αχαϊκή

8η αγωνιστική 23η
ΑΕ Ερμιονίδας-Τσικλητήρας Πύλου
Παναχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Χαλκίδας-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός
Φωστήρας-Αιολικός
Δόξα Μεγαλόπολης-Αστέρας Αμαλιάδας
Θήβα-Αχαϊκή
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

9η αγωνιστική 24η
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Λουτράκι
Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-Παναχαϊκή
Αιολικός-ΑΟ Χαλκίδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας
Αχαϊκή-Φωστήρας
ΑΟ Ζευγολατιού-Θήβα
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική 25η
Παναργειακός-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Λουτράκι-Παναρκαδικός
ΑΕ Ερμιονίδας-Αιολικός
Παναχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Χαλκίδας-Αχαϊκή
Φωστήρας-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Θήβα
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η αγωνιστική 26η
Τσικλητήρας Πύλου-Παναρκαδικός
Αιολικός-Παναργειακός
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Χαλκίδας
Θήβα-ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Φωστήρας
Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική 27η
Αιολικός-Τσικλητήρας Πύλου
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναργειακός-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Θήβα
ΑΟ Χαλκίδας-Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΟ Βάρδας-Φωστήρας
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι

13η αγωνιστική 28η
Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Αχαϊκή-Αιολικός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναργειακός
Θήβα-ΑΟ Λουτράκι
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕ Ερμιονίδας
Φωστήρας-Παναχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Παναρκαδικός

14η αγωνιστική 29η
Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου
Αιολικός-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Θήβα
Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Λουτράκι-Φωστήρας
ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

15η αγωνιστική 30η
ΑΟ Ζευγολατιού-Αχαϊκή
Θήβα-Αστέρας Αμαλιάδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Αιολικός
Φωστήρας-Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός
ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι
Παναχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

Γ Εθνική: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου
4ο όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Ερμής Ζωνιανών-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιάλυσος
Ρόδος-Κηφισιά
Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός
ΠΟ Ατσαλένιου-Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ηλυσιακός

2η αγωνιστική 17η
Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών
Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική
Εργοτέλης-Ρόδος
Ιάλυσος-Εθνικός Πειραιά
Κηφισιά-ΠΟ Ατσαλένιου
Ιωνικός-Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός-Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

3η αγωνιστική 18η
Ερμής Ζωνιανών-Προοδευτική
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ηλυσιακός
Ρόδος-Θύελλα Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Ιάλυσος
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά
Ιωνικός-Πανθηραϊκός
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

4η αγωνιστική 19η
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική-Ρόδος
Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά
Θύελλα Ραφήνας-ΠΟ Ατσαλένιου
Εργοτέλης-Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανθηραϊκός
Κηφισιά-Ιωνικός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

5η αγωνιστική 20η
Ερμής Ζωνιανών-Ρόδος
Εθνικός Πειραιά-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
ΠΟ Ατσαλένιου-Προοδευτική
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Εργοτέλης
Ιάλυσος-Κηφισιά
Ρεπό: Πανθηραϊκός

6η αγωνιστική 21η
Εθνικός Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών
Ρόδος-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Άγιος Ιερόθεος
Προοδευτική-Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός
Θύελλα Ραφήνας-Ιωνικός
Εργοτέλης-Ιάλυσος
Ρεπό: Κηφισιά

7η αγωνιστική 22η
Ερμής Ζωνιανών-ΠΟ Ατσαλένιου
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-Ρόδος
Πανθηραϊκός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Κηφισιά-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Εργοτέλης

8η αγωνιστική 23η
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών
ΠΟ Ατσαλένιου-Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός Πειραιά-Πανθηραϊκός
Ρόδος-Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Κηφισιά
Προοδευτική-Ιάλυσος
Ηλυσιακός-Εργοτέλης
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική 24η
Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός-Άγιος Ιερόθεος
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιου
Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά
Ιάλυσος-Ρόδος
Εργοτέλης-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Θύελλα Ραφήνας-Ηλυσιακός
Ρεπό: Προοδευτική

10η αγωνιστική 25η
Πανθηραϊκός-Ερμής Ζωνιανών
Τριγλία Ραφήνας-Ιωνικός
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά
ΠΟ Ατσαλένιου-Ιάλυσος
Εθνικός Πειραιά-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Ηλυσιακός
Ρεπό: Ρόδος

11η αγωνιστική 26η
Ερμής Ζωνιανών-Ιωνικός
Κηφισιά-Πανθηραϊκός
Ιάλυσος-Τριγλία Ραφήνας
Εργοτέλης-Άγιος Ιερόθεος
Θύελλα Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά
Ηλυσιακός-Ρόδος
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιου

12η αγωνιστική 27η
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός-Ιάλυσος
Πανθηραϊκός-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Ηλυσιακός
Εθνικός Πειραιά-Προοδευτική
Ρόδος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

13η αγωνιστική 28η
Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος
Εργοτέλης-Κηφισιά
Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική-Άγιος Ιερόθεος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρόδος-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιωνικός

14η αγωνιστική 29η
Εργοτέλης-Ερμής Ζωνιανών
Κηφισιά-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός-Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Άγιος Ιερόθεος-Ρόδος
ΠΟ Ατσαλένιου-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιάλυσος

15η αγωνιστική 30η
Θύελλα Ραφήνας-Εργοτέλης
Ηλυσιακός-Ιάλυσος
Προοδευτική-Κηφισιά
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιωνικός
Ρόδος-Πανθηραϊκός
Εθνικός Πειραιά-Τριγλία Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

Δημοσίευση σχολίου

 
Copyright © 2013 Scorernews.gr
Powered by SumTronics