ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

10:30 OTE Sport 6 HD, ATP 250 Σίδνεϊ, τελικός
10:45 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 118, Chaux-Neuve/Γαλλία

11:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση γυναικών
11:45 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες & Γυναίκες - Freestyle Sprint

12:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών-Ruhpolding

13:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών

14:00 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό, Γαλλία
14:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση γυναικών
14:45 OTE Sport 1 HD, Τότεναμ – Σάντερλαντ Premier League

15:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: FIS Ski Flying HS 225
15:00 Novasports 3, Ξάνθη – Ατρόμητος Super League
15:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες-2η κούρσα,Oberhof/Γερμανία

16:00 OTE Sport 7 HD, Αταλάντα – Ίντερ Serie A
16:30 Novasports 4, ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Basket League
16:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση ανδρών, Ruhpolding

17:00 Novasports 2, Λαύριο – Καβάλα Basket League
17:00 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη – Μάλαγα La Liga
17:00 Novasports 2, Αρκαδικός – Κηφισιά Basket League
17:00 Novasports 2, Απόλλων Πατρών – Ρέθυμνο Basket League
17:00 Novasports 2, Τρίκαλα – Κόροιβος Basket League
17:00 OTE Sport 1 HD, Τσέλσι – Έβερτον Premier League
17:15 Novasports 1, Πανθρακικός – Παναιτωλικός Super League

18:00 Novasports 3, Τουλούζ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
18:00 OTE Sport 3 HD, Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης Football League

19:00 FOX Sports, Butler Bulldogs - St. John's Red Storm NCAA
19:00 OTE Sport 7 HD, Τορίνο – Φροζινόνε Serie A
19:15 OTE Sport 2 HD, Θέλτα – Λεβάντε La Liga
19:30 Novasports 2, Λεβαδειακός – Ηρακλής Super League
19:30 Novasports 4, Καμπούρ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
19:30 OTE Sport 1 HD, Άστον Βίλα – Λέστερ Premier League

21:00 Novasports 1, Μπορντό – Λιλ Ligue 1
21:00 Novasports 3, ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Volley League
21:00 Eurosport 1, The Masters Ημιτελικά, Λονδίνο
21:30 OTE Sport 2 HD, Βιγιαρεάλ – Μπέτις La Liga
21:45 OTE Sport 8 HD, Αρμάνι Μιλάνο – Τρεντίνο Serie A
21:45 OTE Sport 1 HD, Νάπολι – Σασουόλο Serie A

22:45 Novasports 4, Εστορίλ – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:05 OTE Sport 7 HD, Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga
23:30 FOX Sports, New England Patriots - Kansas City Chiefs NFL

03:00 FOX Sports, Arizona Cardinals - Green Bay Packers NFL
03:00 OTE Sport 4 HD, Μέμφις Γκρίζλις - Νιου Γιορκ Νικς ΝΒΑ

Δημοσίευση σχολίου

 
Copyright © 2013 Scorernews.gr
Powered by SumTronics