ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Παρασκευή, 4 Σεπτεμβρίου 2015

Το πρόγραμμα της Football League για τη νέα σεζόν


Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα  για τη νέα αγωνιστική περίοδο στο πρωτάθλημα της Football League και ολόκληρου του πρωταθλήματος 2015-2016.

Το πρόγραμμα και οι ημερομηνίες της Football League.

1η αγωνιστική - 27 Σεπτεμβρίου 2015/18η αγωνιστική-31 Ιανουαρίου 2016
Πανελευσινιακός - Παναχαϊκή
ΑΕΛ - Λαμία
Κέρκυρα - Καλλιθέα
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης - Χανιά
Τρίκαλα - Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης - Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

2η αγωνιστική - 4 Οκτωβρίου 2015/19η αγωνιστική-7 Φεβρουαρίου 2016
ΑΕΛ - Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή - Κέρκυρα
Λαμία - Παναιγιάλειος
Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Τρίκαλα
Χανιά - Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός - Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική - 11 Οκτωβρίου 2015/20η αγωνιστική-14 Φεβρουαρίου 2016
Πανελευσινιακός - Κέρκυρα
Παναιγιάλειος - ΑΕΛ
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή
Εργοτέλης - Λαμία
Τρίκαλα - Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά
Ζάκυνθος - Κισσαμικός

4η αγωνιστική - 18 Οκτωβρίου 2015/21η αγωνιστική-21 Φεβρουαρίου 2016
Παναιγιάλειος - Πανελευσινιακός
Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΕΛ - Εργοτέλης
Παναχαϊκή - Τρίκαλα
Λαμία - Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα - Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας - Ζάκυνθος
Χανιά - Κισσαμικός

5η αγωνιστική - 25 Οκτωβρίου 2015/22η αγωνιστική-28 Φεβρουαρίου 2016
Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Εργοτέλης - Παναιγιάλειος
Τρίκαλα - Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ
Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Βόλου - Λαμία
Ζάκυνθος - Καλλιθέα
Κισσαμικός - Αχαρναϊκός
Χανιά - Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική - 1η Νοεμβρίου 2015/23η αγωνιστική-6 Μαρτίου 2016
Εργοτέλης - Πανελευσινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα
Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα - Πανσερραϊκός
ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή - Ζάκυνθος
Λαμία - Κισσαμικός
Καλλιθέα - Χανιά
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική - 8 Νοεμβρίου 2015/24η αγωνιστική-13 Μαρτίου 2016
Πανελευσινιακός -Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου - Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος - Κέρκυρα
Κισσαμικός - ΑΕΛ
Χανιά - Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας - Λαμία
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα

8η αγωνιστική - 15 Νοεμβρίου 2015/25η αγωνιστική-20 Μαρτίου 2016
Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός
Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος - Κισσαμικός
Κέρκυρα - Χανιά
ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός
Λαμία - Παναχαϊκή

9η αγωνιστική - 22 Νοεμβρίου 2015/26η αγωνιστική-27 Μαρτίου 2016
Πανελευσινιακός - Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος - Τρίκαλα
Κισσαμικός- Εργοτέλης
Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Κέρκυρα
Καλλιθέα - ΑΕΛ
Λαμία - Παναχαϊκή

10η αγωνιστική - 29 Νοεμβρίου 2015/27η αγωνιστική-3 Απριλίου 2016
Ολυμπιακός Βόλου - Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός - Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός
Τρίκαλα- Χανιά
Εργοτέλης - Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα
Κέρκυρα - Λαμία
Παναχαϊκή - ΑΕΛ

11η αγωνιστική - 6 Δεκεμβρίου 2015/28η αγωνιστική-10 Απριλίου 2016
Πανελευσινιακός -- Ζάκυνθος
Κισσαμικός - Ολυμπιακός Βόλου
Χανιά - Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός - Τρίκαλα
Καλλιθέα - Εργοτέλης
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος
ΑΕΛ - Κέρκυρα

12η αγωνιστική - 13 Δεκεμβρίου 2015/29η αγωνιστική-17 Απριλίου 2016
Κισσαμικός - Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος - Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα
Τρίκαλα - Λαμία
Εργοτέλης - Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ
Κέρκυρα - Παναιγιάλειος

13η αγωνιστική - 20 Δεκεμβρίου 2015/30η αγωνιστική-24 Απριλίου 2016
Πανελευσινιακός - Χανιά
Αγροτικός Αστέρας - Κισσαμικός
Αχαρναϊκός - Ζάκυνθος
Καλλιθέα - Ολυμπιακός Βόλου
Λαμία - Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ - Τρικαλα
Κέρκυρα - Εργοτέλης
Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας

14η αγωνιστική - 3 Ιανουαρίου 2016/31η αγωνιστική-8 Μαΐου 2016
Αγροτικός Αστέρας -Πανελευσινιακός
Χανιά- Αχαρναϊκός
Κισσαμικός -Καλλιθέα
Ζάκυνθος- Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου -Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός- ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης -Κέρκυρα
Τρίκαλα- Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας -Εργοτέλης

15η αγωνιστική - 10 Ιανουαρίου 2016/32η αγωνιστική-15 Μαΐου 2016
Πανελευσινιακός- Αχαρναϊκός
Καλλιθέα -Αγροτικός Αστέρας
Λαμία -Χανιά
Παναχαϊκή -Κισσαμικός
ΑΕΛ- Ζάκυνθος
Κέρκυρα -Ολυμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος -Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας- Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης- Τρίκαλα

16η αγωνιστική - 17 Ιανουαρίου 2016/33η αγωνιστική-22 Μαΐου 2016
Καλλιθέα -Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός -Λαμία
Αγροτικός Αστέρας- Παναχαϊκή
Χανιά -ΑΕΛ
Κισσαμικός -Κέρκυρα
Ζάκυνθος -Παναιγιάλειος
Ολυμπιακός Βόλου- Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός -Εργοτέλης
Τρίκαλα -Απόλλων Σμύρνης

17η αγωνιστική - 24 Ιανουαρίου 2016/34η αγωνιστική-29 Μαΐου 2016
Πανελευσινιακός- Λαμία
Παναχαϊκή- Καλλιθέα
ΑΕΛ -Αχαρναϊκός
Κέρκυρα- Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος-Χανιά
Αναγέννηση Καρδίτσας- Κισσαμικός
Εργοτέλης -Ζάκυνθος
Τρίκαλα -Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης- Πανσερραϊκός

Δημοσίευση σχολίου

 
Copyright © 2013 Scorernews.gr
Powered by SumTronics