ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Τρίτη, 9 Σεπτεμβρίου 2014

To πρόγραμμα της Γ' Εθνικής 2014-15

To πρόγραμμα της Γ΄Εθνικής για το 2014-15 σε όλους τους ομίλους.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Γ' Εθνικής
1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική
Άρης – Καστοριά
Καμπανιακός – Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Αγιονερίου – Καβάλα
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Δόξα Δράμας – Έβρος Σουφλίου
Άρης Ακροποτάμου – Θύελλα Φιλώτα
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πανσερραϊκός
Απόλλων Αρναίας –Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική
Καμπανιακός – Άρης
Καστοριά – Εθνικός Αγιονερίου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Καβάλα – Δόξα Δράμας
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου
Έβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Φιλώτα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Πανσερραϊκός – Απόλλων Αρναίας
3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική
Άρης – Εθνικός Αγιονερίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός
Δόξα Δράμας – Καστοριά
Άρης Ακροποτάμου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καβάλα
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Απόλλων Αρναίας – Καβάλα
Θύελλα Φιλώτα – Πανσερραϊκός
4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης
Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Δράμας
Καμπανιακός – Άρης Ακροποτάμου
Καστοριά – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ορφέας Ελευθερούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Καβάλα – Απόλλων Αρναίας
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα
5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική
Άρης – Δόξα Δράμας
Άρης Ακροποτάμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αγιονερίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καμπανιακός
Απόλλων Αρναίας – Καστοριά
Πανσερραϊκός – Ορφέας Ελευθερούπολης
Θύελλα Φιλώτα – Καβάλα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου
6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική
Άρης Ακροποτάμου – Άρης
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εθνικός Αγιονερίου – Απόλλων Αρναίας
Καμπανιακός – Πανσερραϊκός
Καστοριά – Θύελλα Φιλώτα
Ορφέας Ελευθερούπολης – Έβρος Σουφλίου
Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική
Άρης – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης Ακροποτάμου
Απόλλων Αρναίας – Δόξα Δράμας
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αγιονερίου
Έβρος Σουφλίου – Καμπανιακός
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καστοριά
Ορφέας Ελευθερούπολης – Καβάλα
8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Αρναίας
Άρης Ακροποτάμου – Πανσερραϊκός
Δόξα Δράμας – Θύελλα Φιλώτα
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καμπανιακός – Καβάλα
Καστοριά – Ορφέας Ελευθερούπολης
9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική
Άρης – Απόλλων Αρναίας
Πανσερραϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Θύελλα Φιλώτα – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Έβρος Σουφλίου – Άρης Ακροποτάμου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας
Καβάλα – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Αγιονερίου
Καστοριά – Καμπανιακός
10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική
Πανσερραϊκός – Άρης
Απόλλων Αρναίας – Θύελλα Φιλώτα
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Έβρος Σουφλίου
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Άρης Ακροποτάμου – Καβάλα
Δόξα Δράμας – Ορφέας Ελευθερούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καστοριά
Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός
11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική
Άρης – Θύελλα Φιλώτα
Έβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Αρναίας
Καβάλα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ορφέας Ελευθερούπολης – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Καστοριά – Άρης Ακροποτάμου
Καμπανιακός – Δόξα Δράμας
Εθνικός Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική
Έβρος Σουφλίου – Άρης
Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός – Καβάλα
Απόλλων Αρναίας – Ορφέας Ελευθερούπολης
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καστοριά
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καμπανιακός
Άρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου
Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική
Άρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα – Έβρος Σουφλίου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Θύελλα Φιλώτα
Καστοριά – Πανσερραϊκός
Καμπανιακός – Απόλλων Αρναίας
Εθνικός Αγιονερίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Δόξα Δράμας – Άρης Ακροποτάμου
14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική
Καβάλα – Άρης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης
Έβρος Σουφλίου – Καστοριά
Θύελλα Φιλώτα – Καμπανιακός
Πανσερραϊκός – Εθνικός Αγιονερίου
Απόλλων Αρναίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Άρης Ακροποτάμου
15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική
Άρης – Ορφέας Ελευθερούπολης
Καστοριά – Καβάλα
Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Αγιονερίου – Έβρος Σουφλίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Φιλώτα
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός
Άρης Ακροποτάμου – Απόλλων Αρναίας
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής:
1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Μακροχώρι
Θεσπρωτός – ΑΕ Καραϊσκάκης
Βατανιακός – Κοζάνη
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ρήγας Φεραίος
Πύρασος – Λευκάδια
Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Οπούντιος Μαρτίνου – Πυρσός Γρεβενών
2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική
Θεσπρωτός – Τρίκαλα
Μακροχώρι – Βατανιακός
ΑΕ Καραϊσκάκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κοζάνη – Πύρασος
Ρήγας Φεραίος – Δωτιέας Αγιάς
Λευκάδια – Αναγέννηση Άρτας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πυρσός Γρεβενών
Εθνικός Φιλιππιάδας – Οπούντιος Μαρτίνου
3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Βατανιακός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θεσπρωτός
Πύρασος – Μακροχώρι
Δωτιέας Αγιάς – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αναγέννηση Άρτας – Κοζάνη
Πυρσός Γρεβενών – Ρήγας Φεραίος
Οπούντιος Μαρτίνου – Κοζάνη
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας
4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τρίκαλα
Βατανιακός – Πύρασος
Θεσπρωτός – Δωτιέας Αγιάς
Μακροχώρι – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Καραϊσκάκης – Πυρσός Γρεβενών
Κοζάνη – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Λευκάδια – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Πύρασος
Δωτιέας Αγιάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αναγέννηση Άρτας – Βατανιακός
Πυρσός Γρεβενών – Θεσπρωτός
Οπούντιος Μαρτίνου – Μακροχώρι
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Κοζάνη
Ρήγας Φεραίος – Λευκάδια
6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική
Δωτιέας Αγιάς – Τρίκαλα
Πύρασος – Αναγέννηση Άρτας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών
Βατανιακός – Οπούντιος Μαρτίνου
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας
Μακροχώρι – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΕ Καραϊσκάκης – Λευκάδια
Κοζάνη – Ρήγας Φεραίος
7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Αναγέννηση Άρτας
Πυρσός Γρεβενών – Δωτιέας Αγιάς
Οπούντιος Μαρτίνου – Πύρασος
Εθνικός Φιλιππιάδας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Βατανιακός
Λευκάδια – Θεσπρωτός
Ρήγας Φεραίος – Μακροχώρι
ΑΕ Καραϊσκάκης – Κοζάνη
8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική
Πυρσός Γρεβενών – Τρίκαλα
Αναγέννηση Άρτας – Οπούντιος Μαρτίνου
Δωτιέας Αγιάς – Εθνικός Φιλιππιάδας
Πύρασος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Λευκάδια
Βατανιακός – Ρήγας Φεραίος
Θεσπρωτός – Κοζάνη
Μακροχώρι – ΑΕ Καραϊσκάκης
9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Οπούντιος Μαρτίνου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Πυρσός Γρεβενών
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Άρτας
Λευκάδια – Δωτιέας Αγιάς
Ρήγας Φεραίος – Πύρασος
Κοζάνη – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καραϊσκάκης – Βατανιακός
Μακροχώρι – Θεσπρωτός
10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική
Εθνικός Φιλιππιάδας – Τρίκαλα
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πυρσός Γρεβενών – Λευκάδια
Αναγέννηση Άρτας – Ρήγας Φεραίος
Δωτιέας Αγιάς – Κοζάνη
Πύρασος – ΑΕ Καραϊσκάκης
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μακροχώρι
Βατανιακός – Θεσπρωτός
11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λευκάδια – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου
Κοζάνη – Πυρσός Γρεβενών
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Άρτας
Μακροχώρι – Δωτιέας Αγιάς
Θεσπρωτός – Πύρασος
Βατανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική
Λευκάδια – Τρίκαλα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος
Εθνικός Φιλιππιάδας – Κοζάνη
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΕ Καραϊσκάκης
Πυρσός Γρεβενών – Μακροχώρι
Αναγέννηση Άρτας – Θεσπρωτός
Δωτιέας Αγιάς – Βατανιακός
Πύρασος – Οικονόμος Τσαριτσάνης
13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος
Κοζάνη – Λευκάδια
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μακροχώρι – Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός – Οπούντιος Μαρτίνου
Βατανιακός – Πυρσός Γρεβενών
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Άρτας
Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς
14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική
Κοζάνη – Τρίκαλα
Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης
Λευκάδια – Μακροχώρι
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας – Βατανιακός
Οπούντιος Μαρτίνου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πυρσός Γρεβενών – Πύρασος
Αναγέννηση Άρτας – Δωτιέας Αγιάς
15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική
Τρίκαλα – ΑΕ Καραϊσκάκης
Μακροχώρι – Κοζάνη
Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος
Βατανιακός – Λευκάδια
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πύρασος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Δωτιέας Αγιάς – Οπούντιος Μαρτίνου
Αναγέννηση Άρτας – Πυρσός Γρεβενών
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής


1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Ερμής Κιβερίου

Πανελευσινιακός – Ζακυνθιακός

Μανδραϊκός – Δόξα Μανολάδας

ΠΑΟ Βάρδας – Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Λουτρακίου – Αστέρας Μαγούλας

Καλαμάτα – Κύμη

Παναργεικός – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αιολικός

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Αιολικός – Αχαϊκή

Ερμής Κιβερίου – Πανελευσινιακός

Ζακυνθιακός – ΠΑΟ Βάρδας

Δόξα Μανολάδας – ΠΑΟ Λουτρακίου

Βύζας Μεγάρων – Καλαμάτα

Αστέρας Μαγούλας – Παναρκαδικός

Κύμη – Παναργεικός

Ρεπό: Μανδραϊκός

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Πανελευσινιακός

Μανδραϊκός – Αιολικός

ΠΑΟ Βάρδας – Ερμής Κιβερίου

Καλαμάτα – Ζακυνθιακός

Παναρκαδικός – Δόξα Μανολάδας

Παναργεικός – Βύζας Μεγάρων

Αστέρας Μαγούλας – Κύμη

Ρεπό: ΠΑΟ Λουτρακίου

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Μανδραϊκός – Αχαϊκή

Πανελευσινιακός – ΠΑΟ Βάρδας

Αιολικός – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ερμής Κιβερίου – Καλαμάτα

Ζακυνθιακός – Παναργεικός

Δόξα Μανολάδας – Κύμη

Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Μαγούλας

Ρεπό: Παναρκαδικός

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας

ΠΑΟ Λουτρακίου – Μανδραϊκός

Καλαμάτα – Πανελευσινιακός

Παναρκαδικός – Αιολικός

Παναργεικός – Ερμής Κιβερίου

Αστέρας Μαγούλας – Ζακυνθιακός

Δόξα Μανολάδας – Βύζας Μεγάρων

Ρεπό: Κύμη

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

ΠΑΟ Λουτρακίου – Αχαϊκή

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα

Μανδραϊκός – Παναρκαδικός

Πανελευσινιακός – Παναργεικός

Αιολικός – Κύμη

Ερμής Κιβερίου – Αστέρας Μαγούλας

Ζακυνθιακός – Δόξα Μανολάδας

Ρεπό: Βύζας Μεγάρων

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Καλαμάτα

Παναρκαδικός – ΠΑΟ Λουτρακίου

Παναργεικός – ΠΑΟ Βάρδας

Κύμη – Μανδραϊκός

Αστέρας Μαγούλας – Πανελευσινιακός

Βύζας Μεγάρων – Αιολικός

Δόξα Μανολάδας – Ερμής Κιβερίου

Ρεπό: Ζακυνθιακός

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Παναρκαδικός – Αχαϊκή

Καλαμάτα – Παναργεικός

ΠΑΟ Λουτρακίου – Κύμη

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Μαγούλας

Μανδραϊκός – Βύζας Μεγάρων

Πανελευσινιακός – Δόξα Μανολάδας

Αιολικός – Ζακυνθιακός

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Παναργεικός

Κύμη – Παναρκαδικός

Αστέρας Μαγούλας – Καλαμάτα

Βύζας Μεγάρων – ΠΑΟ Λουτρακίου

Δόξα Μανολάδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ζακυνθιακός – Μανδραϊκός

Ερμής Κιβερίου – Αιολικός

Ρεπό: Πανελευσινιακός

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Κύμη – Αχαϊκή

Παναργεικός – Αστέρας Μαγούλας

Παναρκαδικός – Βύζας Μεγάρων

Καλαμάτα – Δόξα Μανολάδας

ΠΑΟ Λουτρακίου – Ζακυνθιακός

Μανδραϊκός – Ερμής Κιβερίου

Πανελευσινιακός – Αιολικός

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Αστέρας Μαγούλας

Βύζας Μεγάρων – Κύμη

Δόξα Μανολάδας – Παναργεικός

Ζακυνθιακός – Παναρκαδικός

Ερμής Κιβερίου – ΠΑΟ Λουτρακίου

Αιολικός – ΠΑΟ Βάρδας

Πανελευσινιακός – Μανδραϊκός

Ρεπό: Καλαμάτα

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων – Αχαϊκή

Αστέρας Μαγούλας – Δόξα Μανολάδας

Κύμη – Ζακυνθιακός

Παναρκαδικός – Ερμής Κιβερίου

Καλαμάτα – Αιολικός

ΠΑΟ Λουτρακίου – Πανελευσινιακός

ΠΑΟ Βάρδας – Μανδραϊκός

Ρεπό: Παναργεικός

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Δόξα Μανολάδας

Ζακυνθιακός – Βύζας Μεγάρων

Ερμής Κιβερίου – Κύμη

Αιολικός – Παναργεικός

Πανελευσινιακός – Παναρκαδικός

Μανδραϊκός – Καλαμάτα

ΠΑΟ Βάρδας – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ρεπό: Αστέρας Μαγούλας

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Ζακυνθιακός – Αχαϊκή

Βύζας Μεγάρων – Ερμής Κιβερίου

Αστέρας Μαγούλας – Αιολικός

Κύμη – Πανελευσινιακός

Παναργεικός – Μανδραϊκός

Παναρκαδικός – ΠΑΟ Βάρδας

Καλαμάτα – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ρεπό: Δόξα Μανολάδας

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Ερμής Κιβερίου – Ζακυνθιακός

Αιολικός – Δόξα Μανολάδας

Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων

Μανδραϊκός – Αστέρας Μαγούλας

ΠΑΟ Βάρδας – Κύμη

ΠΑΟ Λουτρακίου – Παναργεικός

Καλαμάτα – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αχαϊκή








Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 1η αγωνιστική 







Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 1η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
2
Τριγλία Ραφήνας
3
Αστέρας Βάρης
14
Γλυφάδα
4
Ιωνικός
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
5
Κισσαμικός
12
Νέα Ιωνία
6
Ηρόδοτος
11
Εθνικός
7
Ηλυσιακός
10
Ατρόμητος Πειραιά
8
Κηφισιά
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 2η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
3
Αστέρας Βάρης
1
Γιούχτας
2
Τριγλία Ραφήνας
4
Ιωνικός
14
Γλυφάδα
5
Κισσαμικός
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
6
Ηρόδοτος
12
Νέα Ιωνία
7
Ηλυσιακός
11
Εθνικός
8
Κηφισιά
10
Ατρόμητος Πειραιά
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 3η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
4
Ιωνικός
5
Κισσαμικός
3
Αστέρας Βάρης
6
Ηρόδοτος
2
Τριγλία Ραφήνας
7
Ηλυσιακός
14
Γλυφάδα
8
Κηφισιά
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
12
Νέα Ιωνία
10
Ατρόμητος Πειραιά
11
Εθνικός
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 4η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
5
Κισσαμικός
1
Γιούχτας
4
Ιωνικός
6
Ηρόδοτος
3
Αστέρας Βάρης
7
Ηλυσιακός
2
Τριγλία Ραφήνας
8
Κηφισιά
14
Γλυφάδα
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
10
Ατρόμητος Πειραιά
12
Νέα Ιωνία
11
Εθνικός
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 5η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
6
Ηρόδοτος
7
Ηλυσιακός
5
Κισσαμικός
8
Κηφισιά
4
Ιωνικός
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
3
Αστέρας Βάρης
10
Ατρόμητος Πειραιά
2
Τριγλία Ραφήνας
11
Εθνικός
14
Γλυφάδα
12
Νέα Ιωνία
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 6η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
7
Ηλυσιακός
1
Γιούχτας
6
Ηρόδοτος
8
Κηφισιά
5
Κισσαμικός
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
4
Ιωνικός
10
Ατρόμητος Πειραιά
3
Αστέρας Βάρης
11
Εθνικός
2
Τριγλία Ραφήνας
12
Νέα Ιωνία
14
Γλυφάδα
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 7η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
8
Κηφισιά
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
7
Ηλυσιακός
10
Ατρόμητος Πειραιά
6
Ηρόδοτος
11
Εθνικός
5
Κισσαμικός
12
Νέα Ιωνία
4
Ιωνικός
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
3
Αστέρας Βάρης
14
Γλυφάδα
2
Τριγλία Ραφήνας
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 8η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
1
Γιούχτας
8
Κηφισιά
10
Ατρόμητος Πειραιά
7
Ηλυσιακός
11
Εθνικός
6
Ηρόδοτος
12
Νέα Ιωνία
5
Κισσαμικός
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
4
Ιωνικός
14
Γλυφάδα
3
Αστέρας Βάρης
2
Τριγλία Ραφήνας
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 9η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
10
Ατρόμητος Πειραιά
11
Εθνικός
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
12
Νέα Ιωνία
8
Κηφισιά
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
7
Ηλυσιακός
14
Γλυφάδα
6
Ηρόδοτος
2
Τριγλία Ραφήνας
5
Κισσαμικός
4
Ιωνικός
3
Αστέρας Βάρης
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 10η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
11
Εθνικός
1
Γιούχτας
10
Ατρόμητος Πειραιά
12
Νέα Ιωνία
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
8
Κηφισιά
14
Γλυφάδα
7
Ηλυσιακός
2
Τριγλία Ραφήνας
6
Ηρόδοτος
3
Αστέρας Βάρης
5
Κισσαμικός
4
Ιωνικός
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 11η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
12
Νέα Ιωνία
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
11
Εθνικός
14
Γλυφάδα
10
Ατρόμητος Πειραιά
2
Τριγλία Ραφήνας
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
3
Αστέρας Βάρης
8
Κηφισιά
4
Ιωνικός
7
Ηλυσιακός
6
Ηρόδοτος
5
Κισσαμικός
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 12η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
1
Γιούχτας
12
Νέα Ιωνία
14
Γλυφάδα
11
Εθνικός
2
Τριγλία Ραφήνας
10
Ατρόμητος Πειραιά
3
Αστέρας Βάρης
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
4
Ιωνικός
8
Κηφισιά
5
Κισσαμικός
7
Ηλυσιακός
6
Ηρόδοτος
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 13η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
14
Γλυφάδα
2
Τριγλία Ραφήνας
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
3
Αστέρας Βάρης
12
Νέα Ιωνία
4
Ιωνικός
11
Εθνικός
5
Κισσαμικός
10
Ατρόμητος Πειραιά
6
Ηρόδοτος
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
8
Κηφισιά
7
Ηλυσιακός
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 14η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
2
Τριγλία Ραφήνας
1
Γιούχτας
14
Γλυφάδα
3
Αστέρας Βάρης
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
4
Ιωνικός
12
Νέα Ιωνία
5
Κισσαμικός
11
Εθνικός
6
Ηρόδοτος
10
Ατρόμητος Πειραιά
7
Ηλυσιακός
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
8
Κηφισιά
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 15η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
3
Αστέρας Βάρης
4
Ιωνικός
2
Τριγλία Ραφήνας
5
Κισσαμικός
14
Γλυφάδα
6
Ηρόδοτος
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
7
Ηλυσιακός
12
Νέα Ιωνία
8
Κηφισιά
11
Εθνικός
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
10
Ατρόμητος Πειραιά
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 16η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
4
Ιωνικός
1
Γιούχτας
3
Αστέρας Βάρης
5
Κισσαμικός
2
Τριγλία Ραφήνας
6
Ηρόδοτος
14
Γλυφάδα
7
Ηλυσιακός
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
8
Κηφισιά
12
Νέα Ιωνία
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
11
Εθνικός
10
Ατρόμητος Πειραιά
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 17η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
5
Κισσαμικός
6
Ηρόδοτος
4
Ιωνικός
7
Ηλυσιακός
3
Αστέρας Βάρης
8
Κηφισιά
2
Τριγλία Ραφήνας
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
14
Γλυφάδα
10
Ατρόμητος Πειραιά
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
11
Εθνικός
12
Νέα Ιωνία
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 18η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
6
Ηρόδοτος
1
Γιούχτας
5
Κισσαμικός
7
Ηλυσιακός
4
Ιωνικός
8
Κηφισιά
3
Αστέρας Βάρης
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
2
Τριγλία Ραφήνας
10
Ατρόμητος Πειραιά
14
Γλυφάδα
11
Εθνικός
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
12
Νέα Ιωνία
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 19η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
7
Ηλυσιακός
8
Κηφισιά
6
Ηρόδοτος
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
5
Κισσαμικός
10
Ατρόμητος Πειραιά
4
Ιωνικός
11
Εθνικός
3
Αστέρας Βάρης
12
Νέα Ιωνία
2
Τριγλία Ραφήνας
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
14
Γλυφάδα
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 20η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
8
Κηφισιά
1
Γιούχτας
7
Ηλυσιακός
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
6
Ηρόδοτος
10
Ατρόμητος Πειραιά
5
Κισσαμικός
11
Εθνικός
4
Ιωνικός
12
Νέα Ιωνία
3
Αστέρας Βάρης
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
2
Τριγλία Ραφήνας
14
Γλυφάδα
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 21η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
10
Ατρόμητος Πειραιά
8
Κηφισιά
11
Εθνικός
7
Ηλυσιακός
12
Νέα Ιωνία
6
Ηρόδοτος
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
5
Κισσαμικός
14
Γλυφάδα
4
Ιωνικός
2
Τριγλία Ραφήνας
3
Αστέρας Βάρης
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 22η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
10
Ατρόμητος Πειραιά
1
Γιούχτας
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
11
Εθνικός
8
Κηφισιά
12
Νέα Ιωνία
7
Ηλυσιακός
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
6
Ηρόδοτος
14
Γλυφάδα
5
Κισσαμικός
2
Τριγλία Ραφήνας
3
Αστέρας Βάρης
4
Ιωνικός
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 23η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
11
Εθνικός
12
Νέα Ιωνία
10
Ατρόμητος Πειραιά
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
14
Γλυφάδα
8
Κηφισιά
2
Τριγλία Ραφήνας
7
Ηλυσιακός
3
Αστέρας Βάρης
6
Ηρόδοτος
4
Ιωνικός
5
Κισσαμικός
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 24η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
12
Νέα Ιωνία
1
Γιούχτας
11
Εθνικός
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
10
Ατρόμητος Πειραιά
14
Γλυφάδα
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
2
Τριγλία Ραφήνας
8
Κηφισιά
3
Αστέρας Βάρης
7
Ηλυσιακός
4
Ιωνικός
5
Κισσαμικός
6
Ηρόδοτος
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 25η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
1
Γιούχτας
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
14
Γλυφάδα
12
Νέα Ιωνία
2
Τριγλία Ραφήνας
11
Εθνικός
3
Αστέρας Βάρης
10
Ατρόμητος Πειραιά
4
Ιωνικός
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
5
Κισσαμικός
8
Κηφισιά
6
Ηρόδοτος
7
Ηλυσιακός
Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 26η   αγωνιστική


Α/Α
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)
Α/Α
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
ΣΚΟΡ
14
Γλυφάδα
1
Γιούχτας
13
Αναγέννηση Ιεράπετρας
2
Τριγλία Ραφήνας
12
Νέα Ιωνία
3
Αστέρας Βάρης
11
Εθνικός
4
Ιωνικός
10
Ατρόμητος Πειραιά
5
Κισσαμικός
9
ΠΑΟ Κρουσσώνα
6
Ηρόδοτος
7
Ηλυσιακός
8
Κηφισιά

Δημοσίευση σχολίου

 
Copyright © 2013 Scorernews.gr
Powered by SumTronics