ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Δευτέρα, 4 Οκτωβρίου 2010

Όλα τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι επόμενες αγωνιστικές των 10 ομίλων

Αναλυτικά τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική σε όλους του ομίλους του Περιφερειακού Πρωταθλήματος.


1ος Όμιλος- 3η αγωνιστική
Αποτελέσματα

ΑΕ Πιερέων 2004-Νέστος      3-0
Ορφέας Ελ.-Βισαλτιακός        0-1
Προσοτσάνη-Εχινος Σπορ      4-0
Πανδραμαϊκός-Δόξα Π.          3-2
Εβρος Σουφλίου-Κόσμιο        1-0
Ελπίς Σαππών-ΑΕ Ποντίων    1-0
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός     0-0
Εθνικός Αλεξ.ς-Εθνικός Γαζ. 1-1


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες           Β.        Τερμ.

1. Προσοτσάνη            9          8-0      
2. Εβρος Σ.                  9          4-1
3. Ορφέας Ξ.               7          5-3      
4. ΑΕ Πιερέων             6          8-3
5. Βισαλτιακός Ν.        6          3-3
6. Εθνικός Γαζ.            4          3-2      
7. Ελπίς Σαππών          4          1-0      
8. Εθνικός Αλ.             4          5-4
9. Εχινος                      4          1-4      
10. Δόξα Πετρ             3.         6-6      
11. ΑΕ Ποντίων Ε.      2          3-3      
12. Πανδραμαϊκός       3          4-6      
13.Κεραυνός Κ.          3          2-5      
14. Μέγας Α.               2          2-3      
15. Κόσμιο                  3          1-5      
16. Νέστος Χρ.           3          2-7      
17. Ορφέας Ελ.           3          1-4


Επόμενη αγωνιστική

Κεραυνός Κρην.-Βισαλτιακός
Δόξα Πετρ.-Εθνικός Α.
Εθνικός Γαζ.-Ορφέας Ελ.
Ελπίς Σ.-ΑΕ Πιερέων
Εχινος Σπορ-Ορφέας Ξ.
Νέστος Χ.-Εβρος Σ.
Κόσμιο-Πανδραμαϊκός
ΑΕ Ποντίων -Μέγας Α.


2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα
Μουδανιών.-Διοικητηρίου      0-1
Θερμαϊκος-Απόλλων Αρ.       1-3
ΠΑΟΝΕ-Νέα Καλλικράτεια   1-1
Απόλλων Κ..-Κουφαλίων       2-1
Εθνικός Σοχού-Ολυμπιακός Γ.  1-0
Μέγας Αλεξ.-Κιλκ.                1-2
Οδυσσέας Κ.-Αχιλλέας Τρ.   2-1
Δόξα Χ.-Νίκη Πολ.                0-0

Βαθμολογία


Ομάδες           Β.                    Τερμ.

1. Εθνικός Σοχού        9          7-0      
2.Απόλλων Κ.             9          6-1      
3. Οδυσσέας Κ.          9          7-3      
4. Διοικητηρίου           7          3-1      
5. Απόλλων Αρ.          6          8-6
6. Κουφαλίων             6          5-4
7. Νέα Καλ.                5          4-2
8. Καμπανιακός          4          4-2      
9. Κιλκισιακός            3          2-2
10. ΠΑΟΝΕ                2          1-2      
11. Νίκη Πολύγυρου   2          2-4      
12. Ολυμπιακός Γ.      1          0-3      
13. Αχιλλέας Τρ          1          3-6      
14. Μουδανιών           1          1-5
15. Δόξα Χέρσου        1          0-5      
16. Μέγας Αλεξ          0          1-3      
17. Θερμαϊκος            0          3-8

Επόμενη αγωνιστική

Νίκη Πολ.-Ολυμπιακός Γ.
Νέα Καλ.-Απόλλων Κ.
Κουφαλίων-Εθνικός Σοχού
Διοικητηρίου .-Δόξα Χέρ.
Κιλκισιακός-Καμπανιακός
Μέγας Α..-Οδυσσέας Κ.
Απόλλων Αρ.-ΠΑΟΝΕ
Αχιλλέας Τριανδρίας-Θερμαϊκος


3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική
Αποτελέσματα

Εθνικός Κατ.-Πυρσός Γ.        0-1
Βατανιακός-Καστοριά            0-1
Νάουσα-Σβορωνος                 0-1
Νίκη Α.-Λευκάδια Ημ.           1-0
Μακεδονικός Φ.-Αλεξάνδρεια     2-0
Σιάτιστα-Αρης Λ.        0-2
Κάστωρ-Εθνικός Β.    1-3
Ολυμπος Λ.-Σειρήνα Γ..         2-1
ΑΣ Πεντάβ.-Γαλατινή Κοζ. 1-2


Βαθμολογία

1.Ομάδα          Β.              Τερμ.
2. Εθνικός Β.              7          6-1      
3. Γαλατινή Κ.            7          5-3
4. Νάουσα                   6          9-1      
5. Κάστωρ                  6          8-3      
6. Λευκάδια Ημ.         6          8-3      
7. Καστοριά                6          4-1      
8. Αλεξάνδρεια           6          6-4      
9. Βατανιακός              4          2-1      
10. Σβορωνος              4          1-1      
11. Πυρσός Γ.             4          4-5      
12. Ολυμπος Λ           4          3-4      
13. Νίκη Αγκ.             4          2-4      
14. Σειρήνα Γ.             3          5-4                  
15. Μακεδονικός Φ.    3          4-4      
16. ΑΣ Πεντά.             3          3-8      
17. Αρης Λ.                 3          2-14    
18.Σιάτιστα                  1          1-6      
19. Εθνικός Κ.            0          0-6

           

Επόμενη αγωνιστική

Πυρσός Γ.-Μακεδονικός Φ.
Σβορωνος-Σιάτιστα
Αλεξάνδρεια-ΑΣ Πεντάβρυσου
Κάστωρ ΑΟ-Εθνικός Κ
Αρης Λ.-Ολυμπος Λ.
Λευκάδια Ημ.-Βατανιακός
Εθνικός Β.-Νάουσα
Γαλατινή Κοζάνης-Νίκη Α.
Σειρήνα Γ.-Καστοριά


4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Ελλασόνα-Θύελλα Πετ.          0-0
Μετέωρα-Οικονόμος Τσαρ.   1-5
Καρδίτσα-Ρήγας Φ.    1-0
Μουζάκι-Πυργετός     0-1
Πύρασος -Απόλλων Λ.           1-2
Αγρότης Λιαν.-Απεραντιακός 2-0

 

Βαθμολογία

Ομάδες           Β.        Τερμ.  

1.Πυργετός                 7          3-0      
2. Οικονόμος Τ..         6          8-4      
3. Μουζάκι                  6          5-2      
4. Καρδίτσα                6          4-3      
5. Αγρότης Λιαν.        5          2-0      
6. Ελλασόνα               5          2-1      
7. Απόλλων Λ.           5          3-2      
8. Ρήγας Φ.                 4          5-5      
9. ΑΕ Σπ.                    4          2-3      
10. Πύρασος Ν.          2          2-3      
11. Θύελλα Π.            2          2-4
12. Μετέωρα              2          1-5      
13. Λαμία                   1          0-3      
14. Απεραντιακός       0          3-7

Επόμενοι αγωνιστική

Πυργετός-ΑΕ Σπερχειάδας
Μουζάκι-Καρδίτσα
Ρήγας Φεραίος-Ελλασόνα
Λαμία-Μετέωρα
Απεραντιακός-Πύρασος Ν.
Οικονόμος Τ.-Απόλλων Λ.
Θύελλα Π.-Αγρότης Λ.

5ος Όμιλος- 3η αγωνιστική
           
Αποτελέσματα

Σούλι Π.-Αρης Φ.       3-0
Αστήρ Ρόκας-Τηλυκράτης Λ. 0-2
Απόλλων Π.-Ομηρος Ν.         1-2
Μεσολόγγι-Θρίαμβος Λ.        1-2
Ολυμπος Κ.-Πρέβεζα 0-0
Οδυσσέας Ν.-Φιλοθέη Αρ. 2-0
Θύελλα Ελ.-Θεσπρωτός         0-5


Βαθμολογία

Ομάδες           Β.        Τερμ.

1.Τηλυκράτης Λ.         9          5-0                  
2. Πρέβεζα                   7          5-1      
3.Ολυμπος Κ.              7          4-0      
4.Θεσπρωτός               6          7-1      
5.Σούλι Π.                    6          8-5      
6. Μεσολόγγι               6          6-3      
7. Αστήρ Ρόκας           6          6-3      
8. Οδυσσέας Ν.          6          6-4      
9. Ομηρος Ν.              3          2-3      
10.Φιλοθέη Άρ.           3          3-5      
11.Θρίαμβος Λ.          3          2-5      
12. Απόλλων Π.          0          3-8      
13.Αρης Φιλ                0         1-10    
14, Θύελλα Ελ            .           1-11

Επόμενη αγωνιστική
           
Θεσπρωτός-Αστήρ Ρόκας
Τηλυκράτης Λ.-Μεσολόγγι
Πρέβεζα-Απόλλων Πάργας
Θρίαμβος Λούρου-Σούλι Παραμυθιάς
Ολυμπος Κ.-Θύελλα Ελ.
Φιλοθέη Αρτας-Αρης Φιλι.
Ομηρος Νεοχωρίου-Οδυσσέας Νυδ.

6ος Όμιλος – 3η Αγωνιστική
Αποτελέσματα

Ζαβλάνι-Καλαμάτα     0-3
Αχαϊκή-Εράνη Φ.        3-0
Ατρ. Λάππα-Σπάρτη    1-1
Ολ. Κεφαλλ.-Διαγόρας Βρ.    0-0
Μεσσηνιακός- Εθνικός Αιγ.   1-1
Πάμισος-Τριταιικός    1-0
Αστέρας Μ.-Εθνικός Σαγ.      2-2
Κροκεές-Αστέρας Αμ.           0-4

Βαθμολογία

Ομάδες           Β.        Τερμ.  

1 Αστέρας Αμ.            9          10-1
2 Αχαϊκή                      9          7-0
3  Καλαμάτα                6          5-0      
4 Πάμισος                   6          5-3
5 Σπάρτη                     5          4-3      
6 Ατρ. Λάππα              4          3-2      
7 Μεσσηνιακός           4          3-3
8 Αστέρας Μ.              4          6-6
9 Τριταιικός                 4          2-2      
10 Αχιλλέας                4          3-3      
11 Κυπαρισσία            3          2-4      
12 Εράνη Φ.                 3          3-6      
13 Κροκεές                 3          3-6      
14 Ολ. Κεφαλ.            1          2-5      
15 Εθ. Σαγέικων          1          3-7      
16 Διαγόρας Βρ.          1          0-5
17 Ζαβλάνι                  0          1-6

Επόμενη αγωνιστική

Εράνη Φιλ.-Ολ. Κεφαλ.
Καλαμάτα-Κυπαρισσία
Αχιλλέας-Διαγόρας Βρ.
Ζαβλάνι-Πάμισος
Εθνικός Σαγ.-Ατρ. Λάππα
Σπάρτη-Αχαϊκή
Αστέρας Αμ.-Μεσσηνιακός
Τριταιικός-Ασ.Μαχαιράδου


7ος Όμιλος – 3η Αγωνιστική
Αποτελέσματα

Αστέρας Μ.-Βρασιές  2-1
Πέλοπας Κ.-Λουκ. Α.Ο.         1-1
ΑΕΚ Ερμ.-Δάφνη Ερ. 1-0
Πόρος-ΠΑΟ Λ.           1-1
Ασπρόπυργος-Εν. Μιδέας      0-1
Πανναυπλιακός-Δήλεσι          0-1
Ασ.Δρεπάνου-Θήβα    0-3
Παναρκαδικός-Παναργειακός 0-1

Βαθμολογία

Ομάδες           Β.        Τερμ.  

1 ΑΕΚ Ερμ.                 9          10-1    
2 Θήβα                        7          6-1      
3 Αστέρας Μ.              6          8-4
4 Εν. Μιδέας                6          3-1
5 Πόρος                       5          5-3
6 Λουκισίων               4          4-3
7 Παναργειακός          4          4-4
8 Πέλ. Κιάτου             4          3-3
9 ΠΑΟ Λουτρ.            4          6-7      
10 Δήλεσι                   3          1-2
11 Χαλκίδα                 3          1-2
12 Δάφνη                     3          3-4
13 Βρασιές                   3          4-7
14 Παναρκαδικός        3          3-6
15 Αστ.Δρεπάνου        3          2-8
16 Ασπρόπυργος         1          1-2
17 Πανναυπλιακός      0          1-7

Επόμενη αγωνιστική

Θήβα-Πανναυπλιακός
Δήλεσι-Δάφνη Ερ.
Λουκισίων.-ΑΕΚ Ερμ.
Παναργειακός-Πέλ.Κιάτου
Εν.Μιδέας-Χαλκίδα
Βρασιές-Πόρος
Ασπρόπυργος-Αστέρας Μ.
ΠΑΟ Λουτρ.-Παναρκαδικός


8ος Όμιλος – 3η Αγωνιστική
Αποτελέσματα

Αιγάλεω-Αιολικός      0-1
Ελπιδοφόρος-Χαϊδάρι 1-0
Αθηναϊκός-Αγιαξ Τ.    3-2
Φωστήρας-Αγιοι Ανάρ.           1-1
Αγ. Ιερόθεος-Ήφαιστος Περ. 1-0
Περιστέρι-Ηλυσιακός 3-1
ΠΑΟΚ Γλ.-Ν. Ιωνία   2-0

Βαθμολογία

Ομάδες           Β.        Τερμ.  

1 Ελπιδοφόρος            9          6-1
2 Αθηναϊκός                7          5-3
3 ΠΑΟΚ Γλ.                6          5-1
4 Χαϊδάρι                     6          2-1
5 Φωστήρας                5          5-4
6 Αγ.Ανάργυροι          5          4-3
7 Αγ. Ιερόθεος            4          4-4
8 Αιολικός                   4          2-2
9 Περιστέρι                 4          5-5
10 Ήφαιστος Περ.       3          1-2
11 Νέα Ιωνία               3          2-4
12 Αιγάλεω                 1          0-2
13 Ηλυσιακός             1          3-6
14 Αγιαξ Τ.                  0          2-8

Επόμενη αγωνιστική

Χαϊδάρι-Αθηναϊκός
Ν. Ιωνία-Ελπιδοφόρος
Αγιαξ Τ.-Ηλυσιακός
Αγ. Ανάργυροι-Αιγάλεω
Αιολικός-Περιστέρι
ΠΑΟΚ Γλ.-Αγ. Ιερόθεος
Ήφαιστος Περ.-Φωστήρας

9ος Όμιλος – 3η Αγωνιστική
Αποτελέσματα

Αν. Σύρος-Αρης Αμφ.            2-0
Κερατσίνι-Ανταγ. Κω 2-1
Σαρωνικός Αίγ.-Ωρωπός        -0
Αχαρναϊκός-Μοσχάτο 2-0
Αήττητος Σπ.-Ατρ. Πειραιά     1-0
Κορωπί-Τριγλία          1-1
Ολ. Λαυρίου-Μύκονος           0-1
ΑΕ Περάμ.-Προοδευτική        1-3

Βαθμολογία

Ομάδες           Β.        Τερμ.  

1 Προοδευτική            9          9-2      
2 Κερατσίνι                 9          4-1      
3 Τριγλία Ραφ.             7          6-1      
4 Κορωπί                     7          5-1
5 Αχαρναϊκός               6          4-1
6 Αν.Σύρος                  6          4-3
7 Σαρωνικός Αίγ.        5          5-3
8 Μύκονος                  4          2-2
9 ΑΕ Περάμ.               4          4-4
10 Ωρωπός                  4          3-3
11 Αήττητος Σπ.          3          1-3
12 Ανταγόρας              1          3-5
13 Ατρ. Πειραιά          1          1-5
14 Ολ.Λαυρίου           1          1-6
15 Μοσχάτο                0          2-7
16 Αρης Αμφ.             0          0-7

Επόμενη αγωνιστική

Προοδευτική-Αν. Σύρος
Αρης Αμφ.-Σαρ.Αίγ.
Ωρωπός-Κερατσίνι
Ολ. Λαυρίου-ΑΕ Περάμ.
Μύκονος-Κορωπί
Ατρ. Πειραιά-Μοσχάτο
Τριγλία Ραφ.-Αήττητος Σπ.
Ανταγόρας .-Αχαρναϊκός

10ος Όμιλος – 3η Αγωνιστική
Αποτελέσματα

Ατσαλένιος-Ακρ. Χανίων       1-0
Πατούχας-Ρέθυμνο     1-1
Ηρόδοτος-Ρούβας       0-1
Επισκοπή-Π.Α.Ο. Κρ  3-1
Ασίτες-Αετός Ανωγ.   5-0
Ιεράπετρα-Πανακρωτηριακός 5-0


Βαθμολογία

Ομάδες           Β.        Τερμ.  

1 Ασίτες              9          9-0      
2 Ρούβας             9          6-0
3 Επισκοπή         6          5-2
4 Ηρόδοτος         6          6-3
5 Ατσαλένιος      4          2-0
6 Γιούχτας          4          3-2
7 Ακρ. Χανίων    3          3-1
8 Ιεράπετρα        3          5-5
9 Αετός Αν.        3          4-9
10 Πανακρωτηριακός  3          3-8
11 Ρέθυμνο        1          1-6
12 Πατούχας       1          1-7
13 Κρουσώνας    -1         2-6


Επόμενη αγωνιστική

Ατσαλένιος-Πατούχας
Ρούβας-Ασίτες
Αετός Ανωγ.-Επισκοπή
Ακρ. Χανίων-Γιούχτας
Ρέθυμνο-Ηρόδοτος

Eπιμέλεια: Γ. Καρμίρης, Α. Κουρεμένου, Σ. Σεμερτζάκη










Δημοσίευση σχολίου

 
Copyright © 2013 Scorernews.gr
Powered by SumTronics